SZL-BAU BalatonVívóklub vívásoktatás

Társadalmi Megújulás Operatív Program keretén belüli vívásoktatás

2010. 12. 14

Tisztelt Szülők!

Vívóklubunk nyertes Európai Uniós pályázaton keresztül „Társadalmi Megújulás Operatív Program" keretén belül lehetőséget biztosít az oktatási intézményben a szabadidő hasznos eltöltésére, vívás népszerűsítésére.
SZL-BAU BALATON VÍVÓKLUB tapolcai szakosztálya 2011. évben felvételt hirdet a vívás iránt érdeklődő gimnazisták részére.
Programunk célja:
- a sportág megszerettetése, szabályainak megismerése
- a víváshoz szükséges alap-állóképesség megszerzése
- alapszíntű technikai elemek megtanulása
- tehetségkutatás
Tekintettel a PROGRAM által megszabott létszámra, illetve a vívóterem adottságainak figyelembe vétele miatt csak 20 tanuló jelentkezését tudjuk fogadni!
A jelentkezéseknél érkezési sorrendet kell figyelembe vennünk!
A tehetséges és szorgalmas gyermekek számára lehetőség nyílik klubunk vívótermében hetente még egy edzés látogatására és országos középiskolai diákolimpiai versenyen való megmérettetésre, továbbtanuláshoz szükséges plusz pontok szerzésére.
Jelentkezési lap és bővebb információ, ide kattintva kapható!