Filmalkotások a 11. évfolyamon

Mozgókép és médiaismeret

2013. 05. 31

Kiváló filmalkotások születtek a 11. évfolyam mozgókép és médiaismeret tantárgyának keretében. A tanulók feladata a mozgókép kifejező eszközeinek használatával készített korstílus reflexió volt, amelyben bemutathatták a tanult kifejező eszközöket, felhasználva a számokra régmúlt időnek számító korstílus jegyeket. A legkedveltebb a témaválasztásokat figyelve a német expresszionizmus, de láthatunk a francia szürrealizmus és az orosz montázsiskola stílusteremtő jegyeiből is snitteket.
Remélem a feladat nem teher, hanem szórakozás és szórakozva tanulás volt a számotokra. Köszönöm a munkáitokat.

A vágás
A gyilkos tehén bosszúja
Persecution Complex
A halál szolgái
Ál/arc
És végül a legszorgalmasabbak, akik olyan hamar elkészítették a házifeladatot, hogy majdnem kimaradtak a felsorolásból.
A kislány
Holló Tamás