Tájékoztató a szülők részére

Tankönyvrendelés

2014. 06. 13

Tisztelt Szülő!

Amennyiben úgy látja, hogy valamely könyvre még sincs szüksége vagy valamely könyvet mégis szeretné kérni, kérem ezt az igényét legkésőbb 2014. június 25-ig jelezze az iskola tankönyvfelelőse felé. Utána már nem áll módunkban módosítani a rendelésen.
Kérjük, hogy amennyiben a "Díjbekérő postázási címe" változott, akkor erről is szívesedjenek értesíteni. Július hónap folyamán a postázási címre fog megérkezni a díjbekérő a Könyvtárellátó Nonprofit Kft-től. Kérjük, legyenek figyelemmel a befizetési határidőre: 2014.augusztus 15.
A tankönyvek árának kiegyenlítésére több lehetőség van:
- készpénzzel a postahivatalokban (a feladóvevényt őrizzék meg)
- banki átutalással a díjbekérőn szereplő bankszámlaszámra (befizető azonosítót a közleményben feltétlenül tüntessék fel; sikeres átutalás esetén a banki visszaigazolást nyomtassák majd ki)
- utalvány formájában a Veszprémi Kello Infopontban (Veszprém, Óváros tér 1.)
- Nyitva tartás: H-P: 8:00-18:00 Szo: 8:00-14:00
- Az alábbi utalványokat fogadják el:
o Papír-alapú utalványok:
- Erzsébet-iskolakezdési, ajándék és gyermekvédelmi utalvány
- Sodexo Iskolakezdési Támogatás utalvány
- Ticket Service beiskolázási utalvány
- Posta Paletta iskola és ajándék utalvány
- Puebla beiskolázási, ajándék, kultúra utalvány
o Elektronikus e-utalványok:
- OTP Cafeteria kártya - iskolakezdési és ajándék jogcím
- Multi-Pay cafeteria kártya - iskolakezdési jogcím
o az utalvány összegéből készpénzt nem adnak vissza
o a befizetésről szóló pénztárbizonylatot meg kell őrizni

Kérjük, hogy azon tanulók, akik javítóvizsgát tesznek augusztus végén, csak a sikeres javítóvizsga letétele után fizessék be a díjbekérőt.

A tankönyvosztás időpontjáról az iskola honlapján, Facebook oldalán és az iskola ajtajára kifüggesztett hirdetményben adunk tájékoztatást. A befizetéséről szóló igazolások ekkor kerülnek majd ellenőrzésre.
Az ingyenes tankönyvre jogosult tanulók az igazolásokat a tankönyvosztáskor hozzák magukkal. Az igazolásoknak 2014. október 1-én még érvényesnek kell lenniük. Aki nem tudja igazolni a jogosultságát, annak a tankönyvek teljes vételárát ki kell fizetni.
Amennyiben valakinél a fizetési státusz változik (ingyenesből fizetős, fizetősből ingyenes),vagy egyéb változás történik , kérjük keresse meg az iskola tankönyvfelelősét a további feladatok egyeztetéséről.

Az iskola tankönyvfelelőse: Lesku Miklósné

Köszönjük együttműködésüket, szép nyarat kívánunk!