Diáknap a Batsányiban

2015. 10. 21

Október 19-én délelőtt került megrendezésre iskolánkban a hagyományos diáknap. A program a 12. osztályosok kampányfilmjeinek levetítésével kezdődött, majd az osztályok egy akadályversenyen vettek részt. Az egyes állomásokon a különböző tantárgyakhoz kapcsolódó játékos feladatokat oldottak meg a diákok. Ezt követte a 9. osztályosok bemutatkozó műsora. A bemutatkozó műsort a 9. B osztály kezdte tréfás jelenetekkel. Őket követte a 9. A múltjukat, jelenüket és jövőjüket humoros formában bemutató műsorával. Ezt követően a 9. osztályosok tréfás feladatokat kaptak az őket patronáló 12. évfolyamosoktól. Ezután a hagyományos "eskütétel" következett. A diáknap az eredményhirdetéssel zárult. A legjobb kampányfilm szavazást a 12. A osztály alkotása nyerte. A tanterem dekorációs verseny győztese a 10.A osztály lett. A hiányzási versenyt a jelenlegi 10.B osztály nyerte, az előző tanévben ők hiányoztak a legkevesebbet. A diáknapi akadályverseny győztese a 12.A osztály lett, a legnépszerűbb tanár címet Lenner László tanár úr nyerte el. A diákság egybehangzó véleménye szerint nagyon jó hangulatú, vidám diáknapon vagyunk túl, reméljük sok ilyen lesz még.

Miltényi Attila
diákönkormányzat munkáját segítő pedagógus
Az eseményről készült képek az Archívumban vagy a Google+ tárhelyen érhetőek el.