Mikulás túra

2015. 11. 20

Gyertek és járjuk be együtt az "Öt kápolna a Szent György-hegyen" túramozgalom útvonalát, kiegészítve egy hatodik kápolnával! A túra teljesítői, ha akarják, a túramozgalomtól kérhetik a teljesítményükért járó kitűzőt, melynek költsége 500 Ft. A kérelemhez szükséges igazolólapot az iskola biztosítja. :)

Mikulás túra időpontja: 2015.12.05.
Indulás: Tapolca buszpályaudvarról 7:45-ös buszjárattal
Várható érkezés: Tapolca buszpályaudvarra 13:40

13.1 km  557 m  5 óra  MTSZ 28 pont E16/5
Útvonal: Kisapáti Szent Kereszt kápolna - Szent Antal kápolna - Darányi Ignác menedékház - Szent Donát kápolna - Páduai Szent Antal kápolna - Szent György-hegy teteje - Lengyel kápolna - Ify kápolna- Kisapáti
Túra tervezett időtartama: 5 óra
Költségek: buszjegy Tapolca-Kisapáti oda vissza 250 Ft, és aki kéri annak a teljesítménytúra jelvény 500 Ft.

Rossz idő esetén a túrát PosztMikulás túraként megtartjuk a következő szombaton (december 12.).
Jelentkezés az iskola Facebook oldalán.