Nyílt nap

2015. 12. 03

December 3-án a pályaválasztási programnak megfelelően nyílt napot tartottunk gimnáziumunkban, hogy az általános iskolai végzős diákok betekintést nyerhessenek a nálunk zajló tevékenységekbe. Erre a célra nyolcféle ismerkedési területet kínáltunk: biológia, fizika, földrajz, magyar nyelv és irodalom, olasz és angol nyelv valamint informatika - robotika. A hitelesség kedvéért végzős diákunk, Ölvegyi Roland egy prezivel készült, amely a diákság szemszögéből közelítette meg az iskolaválasztást - ez jelentette a 8. állomást. A rövid, de aktivitást igénylő, látványos foglalkozások remélhetőleg maradandó élményt nyújtottak a látogatóinknak, s visszatérésre sarkallják őket. Jelszavunk ez esetben: visszavárunk benneteket, válasszatok minket!