Tanulás erőfeszítés nélkül

2016. 03. 04

Iskolánkban megvalósításra került egy még a tavalyi évben felmerült ötlet, mely nem csak esztétikai változást jelent iskolánkban, hanem segítséget jelenthet a diákoknak is. A tanulók a feliratozott lépcső alapötletét az interneten találták, és tavaly diákfórumon a diákönkormányzat képviselői felvetették, hogy a főlépcsőnk is hasonló átalakuláson eshetne át. Az iskolavezetés is szívesen fogadta a kezdeményezést, majd a tervet továbbította a Szülői Munkaközösség felé. Az ő anyagi segítségüknek és a diákok munkájának köszönhetően megvalósult az elképzelés. A főlépcső 48 fokának mindegyikére került egy-egy matematikai képlet vagy egy történelmi esemény, illetve évszám.
A Diákönkormányzat nevében köszönjük a Szülői Munkaközösségnek az anyagi támogatást, az összes közreműködő tanárnak, az iskola dolgozóinak és tanulóinak a gyakorlati megvalósításban nyújtott segítségét.
Kekk Laura, Szabó Gergő, Ölvegyi Roland 12.A