"Egészséges Tapolca - egészséges gazdaság"

2017. 01. 12

"Egészséges Tapolca - egészséges gazdaság" címmel vállalkozóvá válást segítő tréningen vehettek részt ma délután azok a diákok, akik a norvég finanszírozású projektben aktívan akarnak tevékenykedni.
A gimnázium részéről Varga Tiborné igazgatónőnk üdvözlő szavai után Tapolca város alpolgármestere, Lévai József köszöntötte a megjelenteket. Ezt követően Konok Edit, a pályázat megvalósításában részt vevő Grants Europe Consulting Ltd. képviselője tartott tájékoztatót ismertetve a célokat, módszereket, lehetséges eszközöket.
Ötletesség, életszerűség, jó hozzáállás szükséges a vállalkozói lét világával történő ismerkedéshez. Ebben nyújtott hathatós segítséget Keszthelyi Tibor és felesége, Eníd, akik Kékkúton folytatják vállalkozói tevékenységüket.
Elméleti és gyakorlati ismeretekkel gazdagodva térhettek haza tanulóink az első felkészítő foglalkozás után.