igh
Tanévnyitó ünnepély 2020.

Megkezdődik a tanév a Batsányiban

2020. 09. 01

Szeptember elsején 8 órakor a hagyományoknak megfelelően, de új, biztonságos körülmények között – iskolarádión keresztül zajlott a tanévnyitó ünnepség a Batsányi János Gimnázium és Kollégium intézményében.
Varga Tiborné igazgatónő ünnepi beszédében szeretettel fordult minden évfolyam tanulójához, az aktuális év feladatait hangsúlyozva. Felhívta a figyelmet a covid vírussal kapcsolatos intézkedésekre, hangsúlyozta valamennyiünk felelősségét egymás iránt a közös célok elérése érdekében. Klasszikusok idézésével mutatott rá az értékes ember fogalmára, és „felelősség, alkalmazkodás, következetesség” jelmondat kiemelésével határozta meg teendőinket.
Az ünnepi műsorban Pimper Klaudia 12. B és Herczeg Réka 10. A osztályos tanuló szereplése színesítette az évnyitó műsorát.
Mindenkinek jó munkát, jó egészséget kívánunk a 2020/2021-es tanévre!
Mészáros Zsuzsanna igazgatóhelyettes