Varga Gábor
Digitális oktatáshoz való egyenlő hozzáférés

2022. 02. 23

Tájékoztatjuk a kedves diákokat és a szüleiket, hogy Intézményünk részt vesz a Klebelsberg Központ, mint konzorciumvezető által megvalósítandó RRF-1.2.1-2021-2021-00001 azonosító számú "Digitális oktatáshoz való egyenlő hozzáférés feltételeinek biztosítása a tanulók és a pedagógusok számára" című projektben. A projekt időtartama alatt, felmenő rendszerben a 9. évfolyamos diákok, valamint az intézmények pedagógusai számára biztosítanak, személyes használatba adható, korszerű, hordozható IKT eszközöket.
Elsőként, 2022 első negyedévében, a 9. évfolyamon tanuló diákok és a köznevelési intézmények pedagógusai kapnak notebookot.
Intézményünkben az eszközök kiosztása február 28-án 16 és 18 óra között lesz egy rendkívüli szülői értekezlet keretében. A számítógépeket a szülők vehetik át. Az iskolába való belépéshez, a járványügyi rendelkezések értelmében, védettségi kártya és személyi igazolvány szükséges. Az esetleges regisztrációs problémák miatt kérjük, hogy a Kréta felhasználónevüket és jelszavukat is hozzák magukkal. Probléma esetén a belépéshez az iskolában biztosítjuk a segítségnyújtást.