Herczeg-Vecsei Katalin
Diáknap 2022

2022. 10. 28

Fergeteges hangulatban telt a Diáknap iskolánkban. Elsőként a végzős osztályok kampányfilmjeinek levetítésére került sor.
Ezután a 9. évfolyam sokoldalú, színvonalas bemutatkozó műsora, majd az osztályok közti táncverseny, illetve a több állomásból álló vetélkedő következett.
A Diáknap zárásaként a 12. évfolyam tanulói játékos feladatokkal avatták büszke batsányis diákokká a kilencedikeseket.
Bízunk benne, hogy mindenki jól érezte magát.
A következő eredmények születtek:
Osztályterem-dekorációs verseny: 1. hely: 10.A, 2. helyezett: 10.B, 3. helyen a 11.A osztály végzett.
Osztályok táncversenye: 1. a 11.A, 2. a 10.B, 3. a 10.A osztály lett.
Vetélkedő: az 1. helyen a két végzős osztály osztozott, a 2. helyet a 11.A osztály, a 3. helyet a 11.B osztály szerezte meg.
A végzős kampányfilm győztese a 12.A osztály lett, idén a legnépszerűbb tanár címet Domonkos Erzsébet tanárnő nyerte el. Gratulálunk a nyerteseknek és minden osztálynak, hiszen mindenki a tőle telhető legjobbat nyújtotta!