Tarnóczai Géza
Történelem versenyeredmények

2023. 02. 21

Gimnáziumunk tanulói több történelem versenyen is megmérették magukat az elmúlt időszakban. A Savaria országos történelem verseny megyei fordulójába jutott Makkai Kristóf 9.A osztályos tanuló.
A Kosáry Domokos Történelemverseny iskolai fordulóján sikerrel szerepelt és a győri regionális döntőbe jutott Makkai Kristóf (9.A), Merse Benedek (10.A), Szabó Eszter Anna (10.A), Szőcze Botond Dominik (11.A) (felkészítő tanáruk Riba Erzsébet) és Füle Bence (11.B, felkészítő tanára Tarnóczai Géza).
A Szakmai Középiskolásokért Közhasznú Kulturális Egyesület által szervezett Örökségünk 48 verseny döntőjébe jutott a Szőcze Botond Dominik (11. A), Balogh Alfonzina (11. A) és Ravasz Dominika (12. B) alkotta csapat, felkészítő tanáruk: Tarnóczai Géza.
A SZAKE által meghirdetett Magyarok Európában verseny döntőjébe került két csapatunk: Koleszár Bíborka (10. A), Nagy Liliána (10. A), Németh Petra (10. A) és Kovács Áron (10. A), Szigeti Barnabás Ernő (10. A), Szalai Attila István (10. A). Ugyancsak bekerült a döntőbe a Magyarország az én hazám versenyen Merse Benedek (10.A), Szabó Eszter Anna (10.A) és Bicsérdi Csongor (10.A). Mindhárom csapat felkészítő tanára Riba Erzsébet.
A SZAKE minden versenyén két internetes forduló eredményes kitöltése kellett az országos döntőbe jutáshoz, melyre 2023. március 18-án kerül sor Budapesten, a Stefánia palotában.

A tanulóinknak eredményes felkészülést és további sikeres szereplést kívánunk!